Pan Lodowego Ogrodu: Promocyjne kafelki Vuko – konkurs

Dzisiaj dla odmiany mam dla Was mały konkurs związany z grą planszową Pan Lodowego Ogrodu. Na targi w Essen stworzyliśmy dodatkowe promocyjne kafelki VUKO (5-8) i właśnie z nimi jest związany nasz konkurs. Będzie się liczyć refleks i oczywiście podanie właściwych informacji.

Wywiad z Krzysztofem Wolickim (patronat medialny)

Windziarz znienacka pojawił się na premierze Pana Lodowego Ogrodu w Strefie Gry w Bielsku-Białej. Spotkawszy tam autora przeprowadził wywiad-niespodziankę, zapraszamy do obejrzenia materiału. Więcej na blogu: http://gradanie.znadplanszy.pl.

Pan Lodowego Ogrodu – zobaczmy co jest w pudełku (unboxing, patronat medialny)

Tycjan wyjechał na urlop. Co za pech! Akurat wtedy kiedy ma przyjść do niego paczka z Panem Lodowego Ogrodu. Nie dość, że udało mi się tę paczkę przechwycić, to nawet ją otworzyłem i nagrałem film ze wszystkim co było w środku (i nie tylko w środku). Niestety technika mnie trochę zawiodła i zdjęcia figurek mogłyby […]

Projekt koszulki z motywem gry

W ramach oderwania się od produkcji gry, postanowiłem zabrać się za projekt koszulki związanej tematycznie z Panem Lodowego Ogrodu. Jak może pamiętacie była ona elementem pakietów, które zostały stworzone na potrzeby wspomnianej kampanii. Niby od przybytku głowa nie boli, ale zawsze wtedy rodzą się trudne wybory. I z nimi właśnie się do Was zwracam.

Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. To chińskie przysłowie będzie adekwatne do mojej dzisiejszej informacji. Ale jednak kilka słów napiszę, więc będziecie musieli sobie odjąć trochę z tego 1000. Prace produkcyjne nad grą idą w takim tempie, że czasami ze dziwieniem spoglądam w kalendarz. Ale sierpniowy termin premiery gry wisi nad nami jak (kolejne przysłowie) […]

Ponad 200% normy

Kampania na Kickstarter.com trwa. Zaczynając ją targały mną różne emocje i obok pełnego spokoju „musi się udać, bo to świetna gra”, pojawiały się również myśli negatywne „gra na podstawie polskiej książki… kto to kupi?”. Jak się okazało, martwiłem się na zapas.

Coś się kończy, a coś zaczyna

Niedawno przeczytałem na blogu Michała Ozona jego felieton „To już koniec i początek na dziś” i już wtedy wiedziałem, że niedługo poczuję się podobnie. Jeden projekt się zakończy i do razu trzeba będzie rzucić się w wir pracy nad kolejnym.

Nie przegap finiszu

Jesteśmy już prawie na finiszu, a co najważniejsze gra Pan Lodowego Ogrodu na pewno zostanie wydana (147 % wymaganej kwoty). Cieszy nas to tym bardziej, że akcja wciąż jest popularna i po przekroczeniu wymaganej kwoty, nowe wpłaty uruchomiły kolejne „poziomy wydawnicze”. Teraz każdy, kto opłacił pakiet z grą, może dokupić zestaw sześciu figurek Czerwonych wież, […]

Wynik konkursu literackiego

Opóźnione, ale już jest! Prezentujemy wyniki konkursu literackiego na wstęp do instrukcji gry planszowej Pan Lodowego Ogrodu. Trzeba przyznać, że mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia z wyborem zwycięzcy.

Ostatnia prosta, czyli pytania i odpowiedzi

Kampania zbierania funduszy na wydanie gry planszowej Pan Lodowego Ogrodu zbliż się do końca. Podczas ostatnich tygodni padało wiele pytań, na które dopiero teraz mogę udzielić odpowiedzi.

Pozostałe wpisy

0 Udostępnień