Pan Lodowego Ogrodu: Promocyjne kafelki Vuko – konkurs

Dzisiaj dla odmiany mam dla Was mały konkurs związany z grą planszową Pan Lodowego Ogrodu. Na targi w Essen stworzyliśmy dodatkowe promocyjne kafelki VUKO (5-8) i właśnie z nimi jest związany nasz konkurs. Będzie się liczyć refleks i oczywiście podanie właściwych informacji.

Co można wygrać? Wspomniane wyżej promocyjne kafelki, które wyślemy do dziesięciu szczęśliwców, którzy wykonają prawidłowo stawiane przed nimi zadanie. Konkurs jest związany z naszym profilem na Facebooku, więc z góry przepraszam wszystkich, którzy nie posiadają tam konta.

  1. Trzeba udostępnić treść tego (link) konkursu u siebie na tablicy Facebook oraz być fanem naszego profilu.
  2. Przesłać prywatną wiadomością Facebook do nas informację jak Waszym zdaniem działają w grze kafelki Vuko przedstawione na zdjęciu ( mówiąc prościej zasady do nich).

To tyle! Do pierwszych dziesięciu osób, które prawidłowo odgadną zasadę działania kafelków przesyłając do nas informację oraz spełnią wymagania punktu pierwszego prześlemy promocyjne scenariusze VUKO.
Czy warto? Na pewno tak!

Akcja trwa do 7 listopada b.r. godzina 10:00.
Czas start

Mam też jeszcze dobra wiadomość dla wszystkich, zaraz po weekendzie udostępnimy wam plik PDF z możliwością wydrukowania sobie kafelków razem z zasadami.


Edycja (11-11-204):  Plik PDF z kafelkami Vuko do samodzielnego wydrukowania.

vuko

0 Udostępnień