101%, czyli gra zostanie wydana!

Dla wszystkich czytelników platformy ZnadPlanszy.pl oraz fanów twórczości Jarosława Grzędowicza, a w szczególności powieści Pan Lodowego Ogrodu, mam bardzo dobrą informację. Prowadzona od 1 marca akcja zbierania funduszy na wydanie gry Pan Lodowego Ogrodu w portalu wspiera.to, uzyskała w dniu wczorajszym 101 % wymaganej kwoty, dzięki czemu gra zostanie wydana.

Ogromny zasięg informacji ze strony patronów medialnych projektu sprawił, że gra zwróciła na siebie uwagę pasjonatów gier jak i inwestorów gotowych wesprzeć prowadzoną akcję.

Wczoraj, wraz z osiągnięciem wymaganej kwoty potrzebnej na wydanie gry, ustanowiliśmy rekord w postaci największej jednorazowej wpłaty w polskim crowdfundingu – prawie 30 tysięcy złotych.

strefa

Dzięki tak ogromnej wpłacie mecenasem projektu, a zarazem wyłącznym sprzedawcą kolekcjonerskiej edycji gry planszowej Pan Lodowego Ogrodu, zostało Centrum Hobbystyczne STREFA z Bielska-Białej.

Decyzja o wyborze takiego partnera nie była przypadkowa, gdyż jest to największe Centrum Hobbystyczne na Śląsku, a może nawet w Polsce. Oprócz tego, że będziecie mogli w nim kupić edycję kolekcjonerską gry Pan Lodowego Ogrodu, zagrać w przestronnych wnętrzach centrum to przy odrobinie szczęścia zagracie z jej autorem, a może nawet traficie na testy jego nowego prototypu.

Właśnie dzięki uprzejmości właścicieli STREFY mogliśmy dobrze przetestować prototyp przy okazji różnych spotkań planszówkowych, podczas, których przewijały się setki ludzi zarażonych pasją gier bez prądu.

Do końca akcji pozostało 11 dni i liczę, że nabierze ona rozpędu po tak dobrych informacjach, bo przyszła kolej na osiągnięcie kolejnych progów, w których wspierający będą mogli nabyć dodatkowe i zarazem unikalne figurki do wcześniej zakupionej gry.

Już teraz dziękuje Strefie oraz pozostałym wspierającym za zaufanie i udzielone dotychczas wsparcie finansowe. Pozostałych jak zwykle zachęcam do stania się częścią wielkiego projektu wydawniczego, mającego na celu przeniesienia fascynującej powieści na plansze.

Link do akcji: https://wspieram.to/PanLodowegoOgrodu.

A żeby was jeszcze bardziej zachęcić, to zobaczcie jak wygląda nowy model figurki Ciernia 🙂

1795566_855917467767278_7303193696515183540_n

 

 • Dominik Kolęda

  „będziecie mogli w nim kupić edycję kolekcjonerską gry Pan Lodowego Ogrodu” – czyli, w strefa-gry.pl będzie dostepna inna wersja gry PLO, niż dla nabywców na platformie wspieram.to?

  • Krzysztof

   Dokładnie taka sama 😉 tylko w tym sklepie i nie ma co liczyć na niższą cenę.

   • Dominik Kolęda

    Super, teraz pozostaje czekać na przesyłki 🙂

 • Paweł Górski

  Dzięki Strefie, przyznam że już straciłem nadzieję. Ech, człowiek małej wiary ze mnie 😉